برگه ها

سوالات متداول کاربران

برای سهولت در امر خدمت رسانی در این قسمت سوالات متداول مراجعین را با پاسخ خدمتتان ارائه نموده ایم.

  • نحوه کار مرکز؟
  • بیمه های تحت پوشش؟
  • ساعات مراجعه؟
  • تجهیزات مرکز؟
نحوه کار مرکز؟

بیماران جهت دریافت نوبت با مراجعه حضوری و بعضا بصورت تلفنی می توانند نوبت رزرو بنمایند.بعضی از پزشکان بدلیل ترافیک بیمار نوبت با تعیین وقت قبلی می باشد.انجام لیزر معمولا در همان روز ویزیت می باشد بجز مواردی که نیاز به بیهوشی دارند که بایستی با هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

بیماران جراحی پلاستیک نیز به صورت مراجعه به مطب پزشکان بادریافت برگه پذیرش ومعرفی نامه به مرکز به بخش پذیرش مراجعه و پس ازتکمیل پرونده، بستری شده و موردعمل جراحی قرارا می گیرند و نهایتا تاساعت 8 الی 9 شب ترخیص می شوند.

بیمه های تحت پوشش؟

به دلیل اینکه اغلب بیماران مراجعه کننده به این مرکز درمانی زیبایی و جراحی پلاستیک می باشند و بیمه هزینه ای در این خصوص پرداخت نمی کنند لذا این مرکز درمانی با هیچ بیمه ای طرف قرارداد نمی باشد.
شایان ذکراست که هزینه و مواردی که جنبه درمانی داشته جهت اخذ هزینه از بیمه به بیماران فاکتور داده می شود.

ساعات مراجعه؟

ساعات کاری مرکز در دو شیفت کاری صبح و عصر بجز رو زها ی تعطیل  از ساعت 8 صبح الی 20 به صورت یکسره در خدمت مراجعین محترم می باشیم.

تجهیزات مرکز؟

این مرکز درمانی دارای جدید ترین و مدرن ترین دستگاههای لیزرمی باشد ودر زمینه اعمال جراحی پلاستیک نیزدارای کلیه امکانات و تجهیزات پزشکی به روز بوده وجزء اولین مرکز جراحی ولیزر پوست استان می باشد.

آخرین اخبار

درباره کلینیک

درمورخ1379/07/01 شرکت مشاوران بیماریهای پوست سلیم طب اصفهان باموضوع پژوهش و تحقیق در مورد بیماریهای پوستی و آمیزشی تشخیص و درمان بیماریهای پوستی و آمیزشی بخصوص بیمارانی که از نظر درمان نیاز به بررسی بیشتر دارند احداث گردید.

تقویم

تیر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

تمامی حقوق این سایت محفوظ و مربوط به مرکز جراحی پلاستیک و لیزر پوست اسپادانا می باشد. طراحی و توسعه MRKGroup.ir