نور درمانی


بخش نوردرمانی حرفه ای


دستگاه های بروز

همیشه با شماییم
شما و دستگاه های بروز ما


چکاپ کلی بیمار

همیشه با شماییمپروسیژر و نحوه کار ما

زندگی کوتاست میانبر بزنید


نور درمانی چیست؟

 نوردرمانی NBUVB یک درمان موثر و کم عارضه
  فتوتراپی یا نوردرمانی عبارتست از درمان بیماریها توسط تابش نور ماوراء بنفش که یکی از روشهای مهم درمانی در بیماریهای مختلف  پوستی مانند برص ( ویتیلیگو ) و داء الصدف ( پسوریازیس ) محسوب می شود . جزء ماوراء بنفش نور خورشید با طول موج   بین 400-290 نانومتر اثرات متعددی بر روی پوست انسان دارد که دو عملکرد آن جهت درمان بیماریهای پوستی استفاده می شود . اثر   اول آن تحریک و تکثیر سلولهای رنگدانه ساز پوستی ،ملانوسیت ، می باشد و دیگر اثر مفید آن تنظیم و مهار سیستم ایمنی پوستی ( که در  ایجاد تعداد زیادی از بیماریهای پوستی دخیل است ) می باشد

با توجه به اثر بخشی مناسب و عوارض اندک نور درمانی یکی از درمانهای رایج و مناسب در درمان بیماریهایی نظیر برص ، پسوریازیس   لنفوم پوستی (MF)  ، فولیکولیت پوسچولارائوزینوفیلیک، پیتریازیس  روزآ، اگزمای مزمن  پوستی ، اگزمای مقاوم دست ، خارش های ناشی از   نارسایی کلیوی ، خارشهای ناشی از تماس با آب ، خارش ناشی کلستاز کبدی می باشد . همچنین نوردرمانی بخصوصNBUVB  در درمان   اگزمای آتوپیک ، آلوپسی ناحیه ای گسترده ، اورتیکاریاپیگمنتوزا   و واکنش پیوند اشعه ماوراء بنفش به سه طیف تقسیم می شود  GVH کاربرد دارد

23,456

2015


19,619

2014


17,345

2013


14,213

2012


پوستی سفید و لطیف برای شما

نروباند uvb
سلامت پوست شما

نروباند uvb
بازگشت آرامش و سلامتی

نروباند uvb
مشکلات پوست؟

لیزر اگزایمر


امروزه موفقیت لیزر اگزایمر از تازه ترین دستاوردهای تکنولوژی ساخت لیزرهای پوستی استاگزایمر در بهبود بیماری های ویتیلیگو ( پیسی یا برص ) و پسوریازیس ( صدف ) و همچنین تصحیح لکه ها و خطوط سفید پوست ( مثلاً ناشی از حاملگی ) سبب شده تا این لیزر جایگاه ویژه ای را درمیان سایر لیزرهای پوستی برای خود داشته باشد.

لیزر اگزایمر چیست و چگونه عمل می کند ؟
محدوده طیف ماورا بنفش ( UV ) از قدیم یکی از درمان های موثر بیماری های ویتیلگو و پسوریازیس بوده است که در قالب کابین های دارای لامپ های مخصوص ( UV ) به بیماران ارائه می شده و حال لیزر اگزایمر این نور ( UV ) را به فرم لیزر بر روی ضایعات بیمار متمرکز می کند و بدین ترتیب بدون اینکه پوست سالم بیمار تحت تاثیر اشعه ( UV ) قرار گیرد تنها ضایعات سفید رنگ ویتیلیگو و قرمز رنگ پسوریازیس است که تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.


پذیرش اطلاعات


تجهیزات مدرن


دستگاه های دیجیتال

خدمات پرستاری


چکاپ عمومی


تست قلب


آخرین اخبار

درباره کلینیک

درمورخ1379/07/01 شرکت مشاوران بیماریهای پوست سلیم طب اصفهان باموضوع پژوهش و تحقیق در مورد بیماریهای پوستی و آمیزشی تشخیص و درمان بیماریهای پوستی و آمیزشی بخصوص بیمارانی که از نظر درمان نیاز به بررسی بیشتر دارند احداث گردید.

تقویم

تیر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

تمامی حقوق این سایت محفوظ و مربوط به مرکز جراحی پلاستیک و لیزر پوست اسپادانا می باشد. طراحی و توسعه MRKGroup.ir